• Administrator

Глінтвейн - Різдвяний напій


Глінтвейн (з німецької Glühwein, glühender Wein "гаряче вино") один з найпопулярніших винних коктейлів. І вже точно найбільш затишний, ароматний і зігріваючий напій для холодного зимового вечора. Його склад простий і геніальний: сухе червоне вино, цукор або мед, прянощі. А за цією формулою безмежний простір для кулінарних експериментів і фантазій.


Прообраз "гарячого вина" слід шукати в культурі давніх римлян. За рецептом сonditum paradoxum, вино варили на маленькому вогні з медом з додаванням перцю, мастики, лавра, шафрану, плодів й обсмажених кісточок фініків.


У Середньовіччі в Північній і Центральній Європи холодне пряне вино називалося "гіпокрас" на честь легендарного давньогрецького лікаря. І це цілком виправдано, адже в вино додавали траву галангал, що надає організму бадьорості й тонусу.

Сьогодні в багатьох європейських країнах глінтвейн символ святкування Різдва, а саме німецький Glühwein вважається класичним.Ми підготували для вас 5 найпопулярніших рецептів різдвяного напою:


1. Глінтвейн з корицею та фруктами


2. Різдвяний глінтвейн з медом


3. Вишневий глінтвейн


4. Кавовий глінтвейн


5. Безалкогольний глінтвейн


Подарунковий набір-рецепт різдвяного глінтвейну стане хорошим подарунком для ваших клієнтів, бізнес-партнерів і співробітників.

0 перегляд

ФАБРИКА

ГОДИНИ РОБОТИ

ПН–ПТ: з 9:00 до 21:00  
СБ–НД: з 11:00 до 16:00

КОНТАКТИ

+38 098 590 25 35

hello@bboxfabryka.com

Україна, м. Київ

вул. Софіївська,16/16

  • Белый Facebook Icon
  • Белый Instagram Иконка
  • Белый Pinterest Иконка