• Administrator

Різдвяний вінок - можливість бути поруч

Різдвяний вінок – цікавий та універсальний елемент декору. Його можна використовувати для прикрашання практично будь-яких приміщень і предметів. Різдвяний вінок можна як підвішувати, так і класти на рівну поверхню, доповнюючи декор свічками.
Появу різдвяного вінка пов'язують з лютеранським богословом Йоганном Гінріхом Віхерном. Як свідчить історія, на початку 19 століття він був наставником кількох дітей-сиріт. Знавець богослов'я всіляко розширював знання дітей у сфері теології, а щоб релігійні догмати простіше сприймалися ними, він придумував різноманітні «наочні посібники». Для відліку днів посту перед Різдвом їм і був придуманий вінок. Точніше, це було звичайне колесо, на якому розставлялися свічки (певний прообраз майбутнього різдвяного вінка), які виконували роль календарних днів: у будні дні запалювалися маленькі свічки, а у вихідні – великі. Так колись різдвяний вінок замінював календар, а вже за багато років потому перетворився на символічний і красивий атрибут новорічних свят.


Різдвяний вінок зазвичай плетуть з вічнозелених гілок, які символізують життя, яке, як і коло, не має ні початку, ні кінця. Традиційно для вінка використовують гілочки вічнозелених рослин, наприклад, лавра, який є символом перемоги над труднощами й негараздами. Гілки пінії, падуба й тиса символізують безсмертя, а кедр – силу та здоров'я. Гілки різних хвойних рослин – туї, ялиці, смереки, сосни – це символ хоробрості, сміливості та безсмертя. Соснові шишки й горіхи, які для прикраси вплітають у вінки, символізують вічне життя.


Різдвяний вінок може стати відмінним самостійним презентом або частиною новорічного подарунка. Чудова прикраса офісу та будинку завдяки запаху цитрусів і новорічних прянощів посилить святковий настрій. Різдвяний вінок можна розмістити на вхідних дверях або зробити центральною частиною композиції святкового столу, доповнивши свічками.


На сайті Фабрики корпоративних подарунків BBox ви зможете ознайомитись з деякими варіантами подарунків з різдвяними віночками:

0 перегляд

ФАБРИКА

ГОДИНИ РОБОТИ

ПН–ПТ: з 9:00 до 21:00  
СБ–НД: з 11:00 до 16:00

КОНТАКТИ

+38 098 590 25 35

hello@bboxfabryka.com

Україна, м. Київ

вул. Софіївська,16/16

  • Белый Facebook Icon
  • Белый Instagram Иконка
  • Белый Pinterest Иконка