• Administrator

ТОП-14 трендів 2020 – новорічні листівки

Жодне свято не викликає такого сплеску емоцій і не змушує серце битися так часто, як Новий рік. Цією радістю хочеться поділитися з колегами, партнерами та друзями. Кожному з них буде приємно отримати листівку, яка також стане гарним доповненням до корпоративного подарунка.


Ми пропонуємо 14 концепцій дизайну листівки до Нового 2020 року:1. Унікальна простота


Листівки з подібним дизайном розривають стандартні шаблони новорічних привітань. Ілюстрації та рукописні написи виконані в однаковій кольоровій палітрі, складаючи серію привітань. Відмінний спосіб дати відчути людям, що вони займають особливе місце у вашому житті, адже кожен може отримати унікальну листівку.

2. Геометричні лінії


Проста, але унікальна графіка цієї вітальної листівки пропонує цікавий ретро-стиль. Нашарування червоної та синьої фарби утворює контраст і допомагає розбавити повторюваність візерунка.3. Елегантність

У цьому дизайні тонкий візерунок використовується не тільки на листівці, але й на конверті. Завдяки контрасту між чорною листівкою й білим конвертом привітання виглядає солідно та вишукано.


4. Новорічні образи

Теплі святкові побажання в парі з детальними ілюстраціями в'язаних фрагментів – основа цієї листівки. Використання затишних малюнків поряд із зимовими привітаннями викликає у нас асоціації з теплими шарфами і светрами.5. Ретро стиль


Приклад вінтажної новорічної класики: бежевий колір з червоною обробкою, тонкі текстури та шрифт викликають ретро почуття. Ностальгія робить привітання по-справжньому глибоким і чуттєвим, але одночасно легким і веселим.


6. Типографіка

На цій листівці декоративні прикраси спадають з вітальних повідомлень. Орнаменти, незважаючи на просту форму, створюють яскравий і святковий настрій. Включення трикутних форм і сніжинок додає прикрасам додатковий шарм.7. Інтерактивна листівка

Вставка всередині такої листівки дозволяє людям створювати свій власний дизайн з оленів і дерев. Листівка не тільки несе позитивний настрій, але й буде служити своєрідним елементом новорічного декору в будинку.


8. Калейдоскоп

Ця листівка не має написів, та вони й не потрібні в такому дизайні. Характер намальованих ялинкових прикрас досить складний і детальний, а тонкі срібні акценти фольги додають зимового святкового настрою.9. Прості геометричні форми

Графічні кола на цій листівки символізує ялинкові шари-прикраси. Візуально ці елементи не настільки очевидні, але в поєднанні з банером сезонних привітань відразу відчувається святковий дух.


10. Використання негативного простору

Тут білий і блакитний кольори використовуються разом для створення цікавих ефектів з негативним простором. Білий сніг просочується в холодну синяву гір, і водночас виглядає навколо засніжених дерев як мішура.


11. Фотолистівка


Епоха смартфонів на деякий час витіснила паперові фотографії, та останнім часом їх популярність повертається. Коротке побажання «З Новим роком!» на фотографії з дитячими рукавичками на снігу або ялинковими прикрасами – цікавий спосіб передати святкові емоції та зробити листівку більш реалістичною.


12. Листівки-розмальовки


Чимало з нас у дитинстві любили розмальовки. Чому б не взяти подібну листівку, де кожен самостійно зможе обрати кольори та проявити власний підхід до привітання? Чорно-білий дизайн дає можливість створити індивідуальний стиль для своєї листівки.


13. Листівка з дерева


Картонні листівки вже нікого не здивують. А якщо подарувати побажання, випалене на дерев’яній дощечці або намальоване вугіллям? Таку листівку можна використати як декор та поставити на видне місце, й вона однозначно вирізнятиметься з-поміж інших.

14. Листівка-обгортка подарунку


Навіть найяскравіша обгортка швидко розривається та залишається забутою, у порівнянні з радістю від отримання вмісту подарунку. А якщо на обгортці написати особисте побажання? «Обережно відкрий мене, в мене загорнули щось цікаве» – а всередині на людину чекатиме не лише подарунок, а й напис на внутрішній стороні обгортки.

0 перегляд

ФАБРИКА

ГОДИНИ РОБОТИ

ПН–ПТ: з 9:00 до 21:00  
СБ–НД: з 11:00 до 16:00

КОНТАКТИ

+38 098 590 25 35

hello@bboxfabryka.com

Україна, м. Київ

вул. Софіївська,16/16

  • Белый Facebook Icon
  • Белый Instagram Иконка
  • Белый Pinterest Иконка